RED

Toruński Klub Karate
Kyokushin

kyokushinkaiKarate Kyokushin i inne sztuki i sporty walki  możesz poznać i trenować w Dojo przy ul. Osikowej 11,  SP nr 3  ul. Legionów 210. Szczegóły w zakładce kontakt.

Zadzwoń: tel 609 59 58 58

Napisz: e-mail wilento@gmail.com

PLAKAT Torun - OK
Treningi prowadzą doświadczeni instruktorzy karate, samoobrony i kick-boxingu posiadający stopnie mistrzowskie: trener kadry Polskiej Federacji Kyokushin Karate oraz wielokrotni Mistrzowie Polski w kumite (walka).
 
W klubie istnieje możliwość zakupu akcesoriów treningowych:
  • Karate-gi – ubiory do treningów Kyokushin karate
  • Pasy – w kolorach według oznaczeń stopni kyu
  • Ochraniacze – goleń/stopa, napięstniki, rękawice, suspensoria

Zobacz nasze treningi na kanale youtube: 

http://www.youtube.com/user/KyokushinTorun/videos

Nasze nowe grupy: 

Grupa junior początkująca - treningi przekrojowe dla dzieci 6-10lat. Zajęcia obejmują elementy karate jako sztuki walki i samoobrony - uwzględniające rozwój fizyczny i emocjonalny dzieci. W  zajęciach ogólnie poprawiających motorykę stosujemy również ćwiczenia gimnastyczne. Dużą uwagę zwracamy na przestrzeganie zasad, etykiety i dobrego zachowania.

http://www.youtube.com/watch?v=CuYRsYBMc6Y

Grupa początkująca - treningi przekrojowe dla młodzieży i dorosłych. Zajęcia obejmują podstawy karate w szerokim ujęciu. W treningu stosujemy różnorodne metody szkolenowe poparte tradycyjną etykietą związaną z zasadami karate jako sztuki Budo. Podczas zajęć uczymy technik związanych z samoobroną oraz walką pełnokontaktową. 

Cross Trening - W zajęciach stosujemy zestawy  ćwiczeń, które podnoszą znacznie wytrzymałość i siłę ćwiczących. Jest to świetny sposób na uzupełnienie treningu sztuk walki ale i podniesienie swojej ogólnej sprawności fizycznej.

Grupy juniorów - Dojo ul. Osikowa, SP-3 ul. Legionów - treningi dla dzieci do 12 lat. Rozwijamy umiejętności nabyte w grupie początkującej. W dalszym ciągu rozbudowujemy ogólną sprawność ruchową w oparciu o gimnastykę i elementy cross treningu. Większą uwagę skupiamy na technice karate ucząc kata i kumite. http://www.youtube.com/watch?v=Ro9Zm0FBsPM

Grupa Generalna -  http://www.youtube.com/watch?v=rdwGEAV7nN8

Grupa Kumite - http://www.youtube.com/watch?v=tbE9TbDErWc