RED

Toruński Klub Karate
Kyokushin

Mar 5

Seminarium Kumite - OPO Wałcz 2010

Pobierz jako: PDF 2010 godz. 09:18 napisał Pan Administrator

4425e48e0028b0984b8fd481W dniach 25-28 luty w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu odbyło się kolejne IX Seminarium Kumite, w którym uczestniczyło ponad 120 osób z klubów PFKK w tym i z Toruńskiego Klubu Karate Kyokushin.

Gościem specjalnym tegorocznego seminarium był trener boksu i kickboxingu, Mistrz Polski Kyokushin Karate z 1985 roku Jarosław Rogala z Warszawy, który był również trenerem wielokrotnego Mistrza Świata amatorów i zawodowców w kickboxingu Marka Piotrowskiego. W piątek uczestnicy seminarium mieli okazję poznać zasady i elementy walk w kickboxingu, thai boxingu oraz zasady K-1. Trener Rogala w doskonały sposób objaśniał i demonstrował techniki oraz taktykę walki w przepisach sportowych. Uczestnicy seminarium byli pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i sposobu przekazywania wiedzy, za co po ostatnim treningu nagrodzili trenera Rogalę gromkimi brawami.

Pozostałe treningi poprowadził shihan Bogusław Jeremicz 5 dan, zaznaczając wiele wspólnych cech pomiędzy różnymi sposobami walki w których decydujące znaczenie ma właściwa postawa i praca dystansem. W sobotnie popołudnie tradycyjnie trening zakończył się kumite.