RED

Toruński Klub Karate
Kyokushin

Gru 30

Keiko Osame

Pobierz jako: PDF 2008 godz. 10:34 napisał Pan Administrator

keiko2008_cd19W tym dniu spotkaliśmy się na ostatnich zajęciach w dojo. Nie był to zwyczajny trening ale czas wspomnień i uśmiechów.

Sensei Wilento podziękował wszystkim za wspólne treningi i podsumował mijający 2008 rok oraz przedstawił plany na nowy rok. Szczególnie podkreślał rolę systematycznego treningu w rezultacie dającego wymierne efekty. Największym bez wątpienia sukcesem klubu i poszczególnych osób była promocja na stopnie mistrzowskie shodan i nidan podczas Obozu Letniego w Tucholi.

Sukcesem sportowym było obronienie tytułu Drużynowego Mistrza Polski Seniorów podczas Turnieju zorganizowanego przez nasz klub w Łysomicach pod Toruniem.

Sukcesy sportowe oprócz dobrego szkolenia były by trudne do osiagnięcia gdyby nie pomoc Urzędu Miasta Torunia dotującego naszą działalność szkoleniowo sportową w 2008. Również w tym miejscu szczególne podziękowania Urzędowi Gminy w Łysomicach oraz sponsorom za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu Mistrzostw Polski Seniorów w Łysomicach.

Podczas Keiko Osame obejrzeć można było pokaz slajdów z 2008 roku a także wcześniejsze. Również tu ukłon dla wszystkich za przyniesienie swoich wypieków i innych drobiazgów na Keiko Osame Smile