RED

Toruński Klub Karate
Kyokushin

Lip 1

Konultacje Kadry PFKK

Pobierz jako: PDF 2011 godz. 13:36 napisał Pan Administrator

DSCF8648W dniach 17-19.06.2011 r. w Grudziądzu na obiekcie MKS "Start" odbyły się konsultacje szerokiej kadry PFKK. Konsultacje były pierwszym etapem wyłonienia kadry na Mistrzostwa Europy Kadetów i U22 w grudniu we Wrocławiu. Treningi odbywały się w grupach wiekowych, a celem było zaznajomienie się z przepisami walki jakie będą obowiązywać dla poszczególnych  kategorii wiekowych. Zrealizowano ogólne założenia taktyczne walki i nakreślono sposób dalszych przygotowań.


W konsultacjach szerokiej Kadry PFKK z naszego klubu wzięli udział: Rafał Maciejewski, Miłosz Kobusiński, Marcin Czajkowski, Łukasz Jóźwiak, Hubert Maciejewicz, Denis Załęcki, Marcelina Grabowska, Weronka Krajewska
Na zakończenie zgrupowania wyłoniona została ścisła grupa proponowana do startu w Mistrzostwach Europy we Wrocławiu. W gronie zawodników w kategorii U-22 znaleźli się Marcin Czajkowski -75kg oraz Łuksz Jóźwiak +85kg.

Treningi prowadzili shihan Bogusław Jeremicz, sensei Artur Wilento, sensei Andrzej Poczwardowski oraz zaproszony w roli konsultanta trener Jarosław Rogala.

więcej zdjęć na

www.kyokushinkan.pl

http://www.federacja.karate.8host.pl/?go=entry&id=38