Kyokushin

Maj 2

Mistrzostwa Juniorów Kyokushin Karate PFKK Województwa Kujawsko-Pomornskiego

Pobierz jako: PDF 2012 godz. 14:17 napisał Pan Administrator

Wabrz W sobotę 28.04.2012 w Wabrzeźnie odbyły się Mistrzostwa Juniorów naszego województwa. W turnieju z dużym sukcesem wzięła udział liczna reprezentacja Torunia.

Zawody zostały zorganizowane przez Wąbrzeski Klub Sportów i Sztuk Walki kierowany przez Krzysztofa Sosnówkę 2dan.

W zawodach wzięli udział zawodnicy z klubów województwa kujawsko-pomorskiego zrzeszonych w Polskiej Federacji Kyokushin Karate z: Torunia, Solca Kujawskiego, Świecia, Chełmna, Golubia-Dobrzynia, Bydgoszczy, Wąbrzeźna i gościnnie z Gdańska a także w Polskiej Organizacji Kyokushinkai Tezuka Group z Bydgoszczy.

Ponad 30 zawodników z naszego klubu ćwiczących na co dzień w sekscjach juniorskich stanęło na matach w Hali Sportowej Zespołu Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie przy ul. Żeromskiego 6. Zarówno w konkurencji kata jak i kumite wielu wywalczyło czołowe lokaty w swoich kategoriach. Wyniki indywidualne wpłynęły na suckes całej drużyny, która w kata i kumite zajęła pierwsze miejsce. Drużyną podczas zawodów opiekowali się i udzielali wskazówek Dawid Jędryka i Łukasz Jóźwiak.

Podczas zawodów rolę sędziów z naszego klubu pełnili: Andrzej Poczwardowski, Sławomir Kłosiński, Piotr Binkowski, Adam Witkowski, Bogdan Rynkiewicz oraz pomagali Edyta Wilento-Pióro, Tomasz Lubieński, Ewa Kłosińska, Marcin Stelmach, Jarosław Grabowski. Zawody prowadził  Artur Wilento. Gościem honorowym był shihan Bogusław Jeremicz 5dan prezes PFKK.

Udział naszych zawodników w Mistrzostwach Województwa został wsparty finansowo przez Urząd Miejski Torunia.