RED

Toruński Klub Karate
Kyokushin

Maj 2

Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu

Pobierz jako: PDF 2012 godz. 22:45 napisał BR

Oyama poz walkiZbliża się kolejna sesja egzaminacyjna.... 12 maja w sobotę w sali gimnastycznej SP-23 ul. Osikowa 11 w Toruniu odbędą się Egzaminy szkoleniowe na kyu. Egzamin odbędzie sie w dwóch turach. O godzinie 10:00 do testu staną juniorzy do 3 kyu włącznie. O godzinie 13:00 rozpocznie się egzamin na stopnie senior. W tym egzaminie uczestniczyć będą również ćwiczący w klubach naszego regionu.

Na egzamin prosimy przynieść budo-pasy i butelkę niegazowanej wody lub napój izotoniczny. Osoby zdające na 8 kyu i wyżej obowiązkowo przystępują do testu kata i kumite, dlatego należy zabrać ze sobą ochraniacze goleń/stopa i napięstniki.

Seniorzy zdający na stopnie 2 i 1 kyu (brązowe pasy) oprócz wymagań technicznych z zakresu kihon-geiko, ido-geiko, kata, samoobrony, ogólnej sprawności fizycznej muszą zaliczyć test kumite składający się z walk w pełnym kontakcie w formule knock-down i K-1. Wymagane ochraniacze: goleń/stopa, napięstniki, rękawice bokserskie min 14oz mężczyźni. Osoby niepełnoletnie walczyć będą obowiązkowo w kaskach. Wszyscy uczestnicy egzaminu zdający na stopnie od 8 kyu wzywyż przechodzą test kata i kumite w formule knock-down.

 Orientacyjny zakres wymagań egzaminacyjnych znajduje się na stronie http://www.kyokushinkan.pl/index.php/regulamin-stopni.html

Zapisy na egzamin u instruktora prowadzącego zajęcia.