RED

Toruński Klub Karate
Kyokushin

Cze 18

Klubowe zakończenie sezonu

Pobierz jako: PDF 2008 godz. 22:47 napisał Pan Administrator

Zakoczenie sezonu 07-08 (2)W środę 18 czerwca odbył się ostatni trening zamykający sezon 2007/8. Na treningu spotkali się uczestnicy zajęć z różnych grup. Tradycyjnie przećwiczono podstawy kihon-geiko i ido-geiko jako wstęp do ćwiczeń związanych z ura-waza. Przećwiczono sposoby uwalniania i reagowania na atak poprzez chwyt za ręce.

Zwrócono również uwagę na bezpieczeństwo podczas odpoczynku. Na zakończenie obecni mieli okazję obejrzeć fragmenty nagrań z lat 90-tych z turniejów i pokazów, w których brali udział byli i obecni zawodnicy toruńskiego klubu. Uśmiechów było, co nie miara  Wink W efektownych walkach można było zobaczyć Sławomira Kłosińskiego, Andrzeja Poczwardowskiego, Marka Kosowskiego, Michała Ozimkiewicza, Tomasza Września, Przemysława Renza, Tomasza Górzyńskiego, Edytę Wilento, Piotra Jagielskiego, Krzysztofa Laskowskiego, Michała Zubika, Artura Wilento oraz pokazach Dariusza Łukiewskiego, Edytę Wajs, Monikę Ruczyńską i wielu innych Smile  ………..

W czwartek 19 czerwca spotkaliśmy się już w luźnej atmosferze na pikniku również kończącym nasz rok szkoleniowy. Najmłodsi mieli okazję pobawić się na trampolinie i w basenie z piłeczkami. Nie zabrakło grillowanej kiełbaski, karkóweczki czy kurczaczka a także lodów dla najmłodszych J W spotkaniu uczestniczyli również rodzice najmłodszych ćwiczących. Była to świetna okazja do podsumowań luźnej zabawy i rozpoczęcia wakacji.

Szczególne podziękowania dla sempai Adama Witkowskiego za udostępnienie miejsca i sprzętu – głośne OSU!!!!!!!!!