Kyokushin

Lut 25

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Shinkyokushin

Pobierz jako: PDF 2013 godz. 09:51 napisał BR

IMG_032223 lutego w Ełku odbyły sie kwalifikacje do Mistrzostw Europy Shinkyokushin, które odbędą się Szwajcarii. W tym turnieju wzięło udział dwóch naszych zawodników - Łukasz Jóźwiak w kumite seniorów -90kg i Michał Angowski w kumite juniorów 17-18lat -75kg. Sam turniej został rozegrany w licznych konkurencjach kadetów, juniorów i seniorów.

Nasi zawodnicy pod opieką Dawida Jędryki przygotowywali się do tego turnieju z dużym zaangazowaniem. Michał Angowski dobrze przewalczył swój pojedynek - zabrakło niewiele i przegrał na punkty ze zwycięzcą turnieju zawodnikiem z Warszawy. Łukasz Jóźwiak przeszedł eliminacje i walkę o wejście do fnału przegrał z zawodnikiem z Tarnowskich Gór ostatecznie zajmując III miejsce.

Gratulujemy postawy i zaangażowania w przygotowania - na pewno pomoże  to w innych turniejach, które już niedługo bedą miały miejsce.