RED

Toruński Klub Karate
Kyokushin

Kwi 23

Toruński Klub Karate Kyokushin Drużynowym Mistrzem Polski Seniorów i Juniorów 17-18lat PFKK

Pobierz jako: PDF 2013 godz. 11:19 napisał Pan Administrator

DSCN0270W sobotę 20 kwietnia 2013 w Międzyzdrojach zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów 17-18lat PFKK. W Mistrzostwach wzięli udział zawodnicy zrzeszeni w klubach PFKK i POS. Zawodnicy naszego klubu w podsumowaniu drużynowym (wszystkie konkurencje) zajęli I miejsce zdobywając puchar i medal dla najlepszej drużyny mistrzostw!!! Smile

W drużynie toruńskiej startowali juniorzy i seniorzy. Każdy z reprezentantów klubu był znakomicie przygotowany pod każdym względem. Duże znaczenie miało solidne przygotowanie ogólne, którym zajął się Dawid Jędryka prowadzący dodatkowe sobotnie zajęcia w ramach cross treningu. Przygotowanie techniczno – taktyczne w ramach treningów i dodatkowych spotkań prowadzili Artur Wilento i Andrzej Poczwardowski.

Również i przeciwnicy prezentowali wysokie wyszkolenie. Większość walk stała na wysokim poziomie zarówno pod względem tempa prowadzenia pojedynku jak i używanych technik czy stosowanych kombinacji.

Wyniki indywidualne zawodników z Toruńskiego Klubu Karate Kyokushin

Kata mężczyznMarcin Czajkowski vice-mistrz Polski PFKK, Dawid Jędryka IV miejsce

Kumite juniorów 17-18lat: