RED

Toruński Klub Karate
Kyokushin

Sie 20

X Obóz Letni Polskiej Federacji Kyokushin Karate

Pobierz jako: PDF 2013 godz. 21:04 napisał Pan Administrator

Tuchola 2013 (130)W dniach 30.074.08.2013 odbył się X Obóz Letni Polskiej Federacji Kyokushin Karate. Wśród ćwiczących byli również nasi zawodnicy. Gościem specjalnym obozu był Nicholas Pettas, który ponownie odwiedził nasz kraj i na obozie przekazywał swoją wiedzę z zakresu karate, K-1 i crossfitu. 

 Zajęcia treningowe oprócz gościa prowadzili shihan Bogusław Jeremicz oraz sensei Artur Wilento, Dariusz Jasiakiewicz i Andrzej Poczwardowski. Szersza relacja min. na http://federacja.karate.8host.pl/?go=entry&id=100

 Podczas uroczystości X lecia Obozu i funkcjonowania PFKK shihan Jeremicz wspomniał o początkach tworzenia federacji w których dużą rolę odegrał nasz klub. Pamiątkowe okolicznościowe tabliczki min otrzymali Artur Wilento, Andrzej Poczwardowski i Sławomir Kłosiński za tworzenie i rozwój federacji. Andrzej Poczwardowski otrzymał również pamiątkowy, oryginalny dyplom za 50 kumite, które stoczył w minionym roku. To wydarzenie upamiętniono na DVD, które otrzymał każdy uczestnik obozu.

 Równolegle z obozem trwał kurs instruktorów sportu o specjalności karate sygnowanego przez Ministerstwo Sportu, w którym uczestniczyli Marcin Czajkowski i Marcin Stelmach.

 Na zakończenie obozu odbył się egzamin na stopnie Dan. Wyjątkowo trudny test przeszedł z powodzeniem Dawid Jędrykainstruktor klubu zdając na stopień 2dangratulacje!!

Kto w przyszłym roku zdecyduje się na egzamin na czarny pas??? :)