RED

Toruński Klub Karate
Kyokushin

Sie 20

Kolejne czarne pasy w Toruńskim Klubie Karate Kyokushin

Pobierz jako: PDF 2014 godz. 15:05 napisał BR

DSC01588Podczas tegorocznego obozu letniego w Tucholi do egzaminu na czarne pasy z naszego klubu podeszła liczna grupa ćwiczących. Każdy z kandydatów trenuje, mimo czasami przeciwności losu, już wiele lat kyokushin karate. Ostatnie pół roku treningów podporządkowane było właśnie temu celowi. Oprócz systematycznych treningów doszły dodatkowe spotkania szlifujące technikę karate i wzmacniające wytrzymałość organizmu. W osiągnięciu celu pomagali wszyscy instruktorzy klubu i koledzy. Egzamin w Tucholi był wymagającym testem. Jego charakter podkreślała obecność znakomitej postaci karate Hajime Kazumi. Umiejętności zdających na czarne pasy Kazumi ocenił wysoko dlatego cała komisja większość zdających promowała na kolejne stopnie. Z Toruńskiego Klubu Karate Kyokushin zdało na stopnie dan sześć osób....

NIDAN:

  MJacunska Tuchola2014 (10)

Marcin Czajkowski 2dan – trenuje w klubie od 1997 roku, jest również instruktorem sportu karate a także czynnym zawodnikiem klubu – ostatni sukces w kumite -80kg Mistrzostwo Polski PFKK, na swoim koncie ma liczne tytuły zarówno w konkurencjach juniorów jak i seniorów.

SHODAN

  DJtuchola (362)Edyta Wilento-Pióro 1dan – rozpoczęła treningi w Inowrocławiu w 1985 roku, w klubie ćwiczy i pomaga w prowadzeniu zajęć od lat 90-tych, jest instruktorem rekreacji ruchowej karate.  MJacunska Tuchola2014 (29)Łukasz Jóźwiak 1dan
  – rozpoczął treningi w 1997 roku, jest czynnym zawodnikiem reprezentującym klub oraz PFKK, ostatni sukces w kumite -90kg vice Mistrzostwo Polski PFKK.


  MJacunska Tuchola2014 (28)Mariusz Korcala 1dan – w klubie trenuje od 1993 roku.  MJacunska Tuchola2014 (20)Paweł Pęńsko 1dan – w klubie trenuje od 1991 roku.  MJacunska Tuchola2014 (7)Marek Prełowski 1dan – rozpoczął treningi w 1983 roku w Chełmnie, od kilku lat ćwiczy w Toruniu.

Serdecznie gratulujemy zdania tak ważnego dla adeptów sztuk walki egzaminu i życzymy wytrwałości i nowych doświadczeń na mistrzowskiej drodze karate!!! OSU!!!!!