Kyokushin

Gru 1

Turniej Oyama Cup w Międzyzdrojach

Pobierz jako: PDF 2014 godz. 12:40 napisał BR

oyama cup miedzyzdroje (29)29 listopada w Międzyzdrojach odbył się Turniej Full-Contact Karate Oyama CUp. W zawodach wzięli udział zarówno seniorzy jak i juniorzy. Turniej zorganizował Międzyzdrojski Klub Sportowy Bushido. Wśród startujących byli zawodnicy maszego klubu, którzy dobrze zaprezentowali się na macie turnieju.

W kategorii juniorów walczył Piotr Oskwarek, który wygrał kategorię 17-18lat open zajmując I miejsce. W kunkurencji kobiet open walczyła Monika Wierzbowska, która zajęła II miejsce. W konkurencji seniorów do 70kg Bogdan Sojka wywalczył II miejsce. W kategorii +80kg walczyło dwóch naszych zawodników: Andrzej Poczwardowski zajął miejsce I a Łukasz Jóźwiak miejsce II

Serdecznie gratulujemy dobrej postawy podczas zawodów i zajętych miejsc. Dziekujemy również przyjacielowi klubu za pomoc w organizacji wyjazdu toruńskiej drużyny na turniej OSU!!