Kyokushin

Mar 23

Dwa puchary drużynowe w Mistrzostwach Polski Północnej w Chełmnie

Pobierz jako: PDF 2016 godz. 12:14 napisał Pan Administrator

MPP Chelmno 2016 (6)W sobotę 19 marca w Chełmnie odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej PFKK. Turniej zorganizował Chełmiński Klub Kyokushin Karate kierowany przez sensei Michała Okońskiego 3dan przy wsparciu Polskiej Federacji Kyokushin Karate. W zawodach wzięło udział 195 zawodników z 21 klubów. Wśród nich liczna 29 osobowa reprezentacja Toruńskiego Klubu Kyokushin Karate. Nasz Klub w podsumowaniu drużynowym zdobył 2 puchary MPP Chelmno 2016 (8)Mistrzostw!!! 13 zawodników klubu wystartowało w konkurencji kata a 20 zmierzyło się w kumite.

W punktacji drużynowej w kata nasz klub zajął I miejsce ! Na sukces złożyły się wyniki indywidualne zawodników:

Błażej Szymański i Zuzanna Mowińska – I miejsce do lat 14

Daria Plewa – III miejsce do lat 16

Łukasz Gruźlewski i Anita Chojnicka – I miejsce open

Bogdan Sojka – II miejsce open

Katarzyna Socha – III miejsce open

W punktacji drużynowej w kumite nasz klub zajął III miejsce. Aż 11 zawodników wywalczyło miejsca medalowe, które wpłynęły na punktację drużynową:

Mariusz Korcala – III miejsce w kategorii -80kg senior +35lat,

Krzysztof Jaruszewski – III miejsce miejsce w kategorii +35lat.

Drużynę przygotowywali w sekcjach instruktorzy: Artur Wilento, Andrzej Poczwardowski, Piotr Binkowski i Monika Wierzbowska.

Zawodnikami opiekowali się: Piotr Binkowski 2dan, Rafał Maciejewski 1dan, Monika Wierzbowska 1kyu.

W zawodach sędziowali: Andrzej Poczwardowski 3dan, Sławomir Kłosiński 3dan, Tomasz Wrzesień 1dan, Aadrian Moczulak 1dan, Adam Witkowski 1dan, Edyta Wilento-Pióro 1dan, Tomasz Lubieński 1dan, Bogdan Rynkiewicz 2kyu.

Zawody prowadził Paweł Pęńsko 1dan. Sędzią technicznym zawodów był Artur Wilento 5dan.

Serdeczne podziękowania dla rodziców za przywóz zawodników i mocny doping :) – OSU!!!