Kyokushin

Cze 6

Otwarty Turniej Karate Kyokushin w Redzie

Pobierz jako: PDF 2009 godz. 09:58 napisał Pan Administrator

RedaW dniu 6 czerwca w Zespole Szkół nr 1 w Redzie odbył się Otwarty Turniej Karate Kyokushin w kategorii junior 17-18 lat oraz senior kobiet i mężczyzn. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonali Dyrektor Pałacu Młodzieży w Gdańsku - Edyta Kondracka i Zastępca Burmistrza Miasta Redy - Janusz Molak. W tym samym czasie odbyły się również Mistrzostwa Woj. Pomorskiego Juniorów.

W zawodach wzięło udział 55 zawodników z klubów Kyokushin-kan i Ashihara karate oraz zawodnicy z Kaliningradu (Rosja). Sędzią Głównym zawodów był Shihan Bogusław Jeremicz 5 Dan.

Turniej mężczyzn został rozegrany w dwóch kategoriach do 80kg i powyżej. Nasz klub reprezentowało 4 zawodników. Każdy stoczył 3 pojedynki. W kategorii -80kg Sławomir Kłosiński wygrał wszystkie walki zajmując I miejsce, natomiast Krzysztof Kosowski zajął IV miejsce. W kategorii wyższej powyzej 80kg Andrzej Poczwardowski zwyciężył w każdej walce zdobywając I miejsce a Łukasz Jóźwiak zajął IV miejsce.