Kyokushin

Gru 12

Otwarte Mistrzostwa Polski Południowej w Mielcu 2016

Pobierz jako: PDF 2016 godz. 15:38 napisał BR

MPP Mielec 2016 (9)10 grudnia w Mielcu odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski Południowej PFKK w formule full-contact. Organizatorem turnieju był Mielecki Klub Karate Shinkyokushin Saiha kierowany przez Andrzeja Wolskiego 3dan. W zawodach udział wzięli zawodnicy ćwiczący karate kontaktowe z różnych organizacji tj. Shinkyokushinkai, MPP Mielec 2016 (1)IFK Kyokushinkai, Kyokushin-kan, Seido karate, KWF. W turnieju zmierzyło się na trzech matach 261 zawodników z 37 klubów z Polski oraz z Obwodu Kailiningradzkiego, Białorusi, Berlina. Pięciu toruńskich zawodników stanęło na podium Mistrzostw Polski Południowej...

W Mistrzostwach udział wzięła również 8 osobowa drużyna z naszego klubu. Wszyscy zawodnicy dobrze zaprezentowali się podczas turnieju. W kategoriach juniorskich walczyło 6 zawodników.

Błażej Szymański – I miejsce w kategorii 12-13lat -50kg

Kacper Czołgowski – I miejsce w kategorii 14-15lat +65kg

Oliwia Niejadlik – III miejsce w kategorii 10-11lat -32kg

Franciszek Okruciński wygrał pierwszą walkę natomiast Zuzannie Binkowskiej i Jakubowi Zielińskiemu nie udało się wygrać walk eliminacyjnych.

W kategoriach seniorów walczyło 2 zawodników z naszego klubu.

Katarzyna Socha wygrała walkę w formule super fight przed czasem zajmując I miejsce.

Bogdan Sojka wywalczył III miejsce w kategorii -70kg.

Drużyną opiekował się Piotr Binkowski 2dan. Walki sędziowali min. Artur Wilento 5dan i Adam Witkowski 2dan.