RED

Toruński Klub Karate
Kyokushin

Lis 25

Konsultacje Kadry Kyokushinkan w Warszawie

Pobierz jako: PDF 2007 godz. 19:10 napisał Pan Administrator

24-25 listopada odbyło się X Zgrupowanie Kadry Kyokushinkan PFKK w Pawilonie Sportów Walki Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. W zgrupowaniu wzięli udział zawodnicy powołani do kadry na rok 2007 oraz ich instruktorzy na co dzień szkolący w klubach. Zgrupowanie prowadził trener kadry Sensei Artur Wilento 3dan oraz Shihan Bogusław Jeremicz 5dan.

 Z Toruńskiego Klubu Karate Kyokushin w zgrupowaniu wzięli udział: Andrzej Poczwardowski 2dan, Sławomir Kłosiński 2dan, Piotr Binkowski 1dan, Adam Witkowski 1dan, Miłosz Kobusiński 1kyu, Marcin Czajkowski 1kyu, Dawid Jędryka 1kyu, Adrian Szwaracki 3kyu.

 Głównym celem były konsultacje w zakresie przygotowania technicznego do imprez organizowanych w roku 2008. Dla naszych zawodników było to niewątpliwie ważne zgrupowanie w sensie wymiany doświadczeń i możliwości wspólnych treningów z innymi członkami kadry Kyokushinkan. Na zakończenie przedstawiono skład reprezentacji PFKK na Otwarte Mistrzostwa Hiszpanii - Royama Cup 15 grudnia 2007. W reprezentacji Polski wystąpią Sławomir Kłosiński do 75kg oraz Andrzej Poczwardowski do 85kg.

Życzymy sukcesów!!!

 Kolejne spotkanie kadry odbędzie się podczas VI Seminarium Kumite w Wałczu w lutym 2008 roku.

W trakcie wieczornej kolacji obecnym instruktorom Shihan Bogusław Jeremicz zaprezentował książkę jego autorstwa pod tytułem Karate Kyokushin-kan wydanej przez Polską Federację Kyokushin-kan Karate-do, która od tej chwili dostępna jest również w naszym klubie.