RED

Toruński Klub Karate
Kyokushin

Wrz 22

Do otwarcia Mistrzostw Świata w Budapeszcie pozostało juz kilka dni!!!

Pobierz jako: PDF 2009 godz. 14:03 napisał Pan Administrator

Kadra WT2009 (4)Rreprezentacja Polskiej Federacji Kyokushin-kan Karate-do w miniony weekend zgrupowaniem w Gozdawie zakończyła cykl przygotowań do Otwartych Mistrzostw Świata.  Wyniki losowania pierwszych walk są już znane. Z kim będą walczyć  reprezentaci naszego klubu w swoich pierwszych walkach?


Klosinski (2)Sławomir Kłosiński -70kg wylosował 20 letniego węgierskiego zawodnika Molnara Imre 1kyu z Shinkyokushin. Nie jest to utytułowany zawodnik, węgierska federacja Shinkyokushin nie podaje jego osiągnięć sportowych.

 

 

Poczwardowski (2)Andrzej Poczwardowski - 80kg wylosował 29 letniego zawodnika z Jordanii posiadającego stopień mistrzowski 3 dan reprezentuje on federację Kyokushinkan Jordanii. Również nic nie wiemy o startach i osiągnięciach Mustafy M M. Khaleda.

 

 

KobusinskiMiłosz Kobusiński-90kg wylosował zawodnika z Arabii Saudyjskiej, który reprezentuje federację Kyokushinkan swojego kraju, ma 30 lat i posiada stopień mistrzowski 1 dan. Aldayil H. Mohammed jest mistrzem Jordanii w kategorii - 90kg.

 


Liczną reprezentację wystawili Rosjanie, którzy w każdej kategorii wagowej mężczyzn wystawili po 3 zawodników, w tym tak utytułowanych jak: Gastaszew, Abduraszidow, Dżafarow, Micajew i Iliasow. Tydzień temu Rosjanie wycofali z turnieju Siergieja Osipova z powodu odniesionej kontuzji, w jego miejsce wystartuje Michaił Sochaczew zdobywca III miejsca w kategorii -90kg w V Otwartych Mistrzostwach Rosji.

Gospodarze mistrzostw wystawili najliczniejszą reprezentację liczącą ponad 80 zawodników. Nie ma w niej tylu utytułowanych zawodników co w rosyjskiej ale są zdobywcy I i II miejsc w Pucharze Świata Shinkyokushin z 2009r. Ze zdobywczynią I miejsca w PŚ Abraham Edit zmierzy się nasza zawodniczka  z Grudziądza Sylwia Reichel w kategorii -65kg.

Trzecią co do wielkości reprezentacje wystawili japończycy -26 zawodników. W składzie reprezentacji kraju kwitnącej wiśni wystartuje oczywiście dobrze znany z letnich obozów w Tucholi Yusuke Fuji wraz ze swoim bratem Matsuo, który w kategorii -90kg ma walczyć  z polakiem reprezentującym Wielką Brytanię Jackiem Ziółkowskim.

Do Budapesztu wybiera się spora grupa kibiców z Polski, która na pewno głośnym dopingiem będzie wspierała naszych zawodników. 

BR

Informacje dotyczące osiągnięć sportowych zawodników reprezentujących PFKK znajdziesz na stronie www.kyokushinkan.pl