RED

Toruński Klub Karate
Kyokushin

Gru 20

Noc w Dojo 19/20 grudnia 2009

Pobierz jako: PDF 2009 godz. 19:44 napisał Pan Administrator

Noc w dojo 2009 118Nasze Dojo w weekendowy wieczór (19/20 grudnia 2009) nie było puste. To nie czuwający zawsze „duch walki” Laughing, ale młodzi karatecy wypełnili ten wieczór swoim gwarem  Dojo przy ul. Osikowej Yell.

Podczas tego spotkania integracyjnego, wspólnie wieczór i noc  spędzili ćwiczący w sekcjach juniorskich naszego klubu. Całość zaczęła się przedstawieniem zasad i planu nocki. Zaczęliśmy oczywiście wspólnym treningiem, podczas którego zawodnicy podzieleni na grupy stoczyli m.in. pojedynki samurajskie. Walki były zacięte, a doping kibicujących kolegów dodatkowo motywował.

Wspólna kolacja zregenerowała wszystkim siły. Nocne zwiedzanie szkoły również było ciekawym przeżyciem - szczególnie dla najmłodszych. Przed snem, Sensei Wilento opowiedział o podróży do Japonii pokazując jednocześnie slajdy z miejsc, które odwiedził. Tuż przed północą, mata w dojo tym razem posłużyła jako miejsce do spania dla zmęczonych karateków.  Mimo  sporego zmęczenia i przyniesionych przytulanek sen przychodził ciężko ....

Poranek rozpoczął się od treningu, w trakcie którego wszyscy mieli okazję pokazać swoją sprawność fizyczną w różnego rodzaju konkurencjach sprawnościowych, a także poprawić swoją technikę karate. Dalej  było już tylko późne niedzielne śniadanie i powrót do domu...

Wszystkim gratulujemy dzielności i wytrwałości OSU!!!

Serdecznie podziękowania składamy dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 23 za użyczenie pomieszczeń szkoły na naszą integracyjną imprezę.